Слухати

Українець став техдиректором найбільшої аерокосмічної корпорації Європи

15 червня 2016 - 11:43
Українець Павло Єременко є головним інженером аеронавтики і астронавтики, з 1 липня стане головним технічним директором найбільшої європейської корпорації аерокосмічної промисловості Airbus Group
Українець став техдиректором найбільшої аерокосмічної корпорації Європи / Новини на Громадському радіо

36-річний українець Павло Єременко став головним технічним директором найбільшої європейської корпорації аерокосмічної промисловості Airbus Group.

Про це повідомили в прес-центрі корпорації.

Українець очолює інноваційний центр в Сан-Хосе, в штаті Каліфорнія, є головним інженером аеронавтики і астронавтики. На нову посаду він вступить вже 1 липня 2016 року. Раніше Єременко працював у Google, Motorola і в дослідницькому агентстві Пентагону.

«Павло Єременко, який веде наш інноваційний центр в Сан-Хосе, має унікальні здібності, за допомогою яких він з’єднує проекти Силіконової долини і нашу дослідницьку групу і технології. У нього є всі дані, для того, щоб привести технології Airbus в майбутнє», — зазначив генеральний директор Том Ендерс.

Airbus Group — найбільша європейська корпорація аерокосмічної промисловості. Офіційно зареєстрована в Амстердамі, корпорація має штаб-квартири, розташовані в Парижі (Франція) і в Оттобрунні (на південь від Мюнхена в Німеччині).

paul_eremenko.2016-06-07-11-11-32.jpg

Павло Єременко // https://www.airbusgroup.com
Павло Єременко
https://www.airbusgroup.com

Компанія є другою в світі за величиною аерокосмічної компанією (після концерну Boeing). Вона також є і другим в Європі виробником озброєння і військової техніки (після компанії BAE Systems.) Компанія розробляє, виробляє і продає цивільні і військові літаки, ракети-носії і пов’язані з ними системи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+