Слухати

Українська музика стає популярнішою за російську — дослідження в Україні

15 червня 2016 - 16:45
Що полюбляють слухати українці? Українська поп-музика популярна на заході і в уентрі. Південь і схід традиційно залишаються прихильниками російської поп музики, шансону і пісень минулих років
Українська музика стає популярнішою за російську — дослідження в Україні / Новини на Громадському радіо

Згідно даних дослідження TNS MMI, улюблений музичний стиль українців — популярна музика, проте за останні 4 роки відбулися зміни в рейтингу Топ 3 стилів поп музики.

З 1 кварталу 2014 року розпочався ріст популярності української поп музики, яка в 2013 році поступалася російській і зарубіжній популярній музиці. А з 1 кварталу 2015 року цей стиль є найулюбленішим в українців і в 2016 році показує значне зростання в 7%.

music1.png

Улюблені стилі // https://tns-ua.com
Улюблені стилі
https://tns-ua.com

Що ж стосується регіонального розподілу, то не скрізь українська поп музика лідирує — південь і схід традиційно залишаються прихильниками російської поп музики, шансону і пісень минулих років.

music2.png

Стилі по регіонах  // https://tns-ua.com
Стилі по регіонах
https://tns-ua.com

Молода чоловіча аудиторія частіше слухає рок музику, а також техно і хіп-хоп. Поп-музика ближче жіночій частині України, як і класична музика.

music3.png

Музичні вподобання за віком // https://tns-ua.com
Музичні вподобання за віком
https://tns-ua.com

Дані дослідження MMI.

-Населення України 12-65 років, в містах 50 тис. + (Крім АРК)

-Дослідження MMI проводиться на постійній основі.

-Джерело: ММI 2013/1, 2014/1, 2015 / 1,201 6 / 1, населення 12-65 у містах 50 тис. +, Вибірка 5000 респондентів у 2013-2015 р і 3500 в 2016 р

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+