Слухати

Документи на екстрадицію Карпюка подані, а Клиха — ні. Чому?

16 червня 2016 - 17:04
Міністерство юстиції України направило запит до Росії для передачі засудженого в Грозному українця Миколи Карпюка на батьківщину для відбування покарання
Документи на екстрадицію Карпюка подані, а Клиха — ні. Чому? / Новини на Громадському радіо

Цю інформацію Громадському радіо підтвердив заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов.

За його словами, заява з проханням передати Карпюка в Україні подали його родичі.

Також  заступник міністра юстиції пояснив, чому поки не подані документи на екстрадицію Станіслава Клиха, що проходив з Карпюком по одній справі.

«Ми нічого ще не отримали від нього чи від його родичів, представників. Ми починаємо тоді, коли є звернення від людей чи їх законних представників», — пояснив Пєтухов.

26 травня Верховний Суд Чечні засудив Миколу Карпюка до 22 з половиною років, а Станіслава Клиха — до 20 років в’язниці за звинуваченням у вбивстві російських військових під час першої чеченської війни. Обвинувачені наполягають, що під час першої чеченської вони в Чечні не знаходилися. Правозахисний центр «Меморіал» визнав Карпюка і Клиха політв’язнями.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+