Слухати

Міністр оборони повідомив, коли почнеться п'ята хвиля демобілізації

16 червня 2016 - 14:10
За словами Степана Полторака, приблизний строк — червень-липень 2016 року
Міністр оборони повідомив, коли почнеться п’ята хвиля демобілізації / Новини на Громадському радіо

«Сьогодні доручив відповідним посадовим особам підготувати документи із пропозиціями щодо забезпечення демобілізації військовослужбовців 5 черги мобілізації. Передбачається, що демобілізація розпочнеться у червні-липні 2016 року», — йдеться у дописі Міністра на Фейсбук-сторінці.

Він також повідомив, що напередодні мав розмову з Президентом щодо питання проведення демобілізації.

«Незважаючи на ситуацію, що виникла у зоні зіткнення на Сході України, Глава держави підтримує дане рішення», — пише Полторак і додає: наступного тижня зазначені документи будуть розглянуті у Адміністрації Президента України та прийнято відповідне рішення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+