Слухати

В Ірпені «тітушки» напали на активістку: «Три хлопця мене взяли і киданули!»

16 червня 2016 - 16:40
Вранці на вулиці Сковороди в Ірпені сталася бійка. Місцеві мешканці кажуть, що забудовник пригнав «тітушок» з пилами, щоб знищити «Чорний Гай»
В Ірпені «тітушки» напали на активістку: «Три хлопця мене взяли і киданули!» / Новини на Громадському радіо

Розповідає голова ОСББ будинку по вулиці Сковороди, 5 Марина Кучерявая:

maryna_kucheryavaya.jpg

Марина Кучерявая // Громадське радіо
Марина Кучерявая
Громадське радіо

«Ми, мешканці ЖК «Грандлайф», перешкоджаємо незаконній вирубці дерев. На сьогоднішній день представник забудовника не надав нам ордерів на видалення зелених насаджень. Люди у кількості сорока оточили периметр, не давали нам пройти на територію. Ще невідомі люди пилили дерева. Спиляли у кількості дванадцяти штук».

img_7145.jpg

Спиляне дерево // Громадське радіо
Спиляне дерево
Громадське радіо

Місцева мешканка Ірина була серед постраждалих від нападу:

iryna_1.jpg

Ирина // Громадське радіо
Ирина
Громадське радіо

«Три хлопця мене взяли і киданули  — і забій руки».

«По провадженням ми знаємо, що власниця цих земельних ділянок — фізична особа Курілайтене Іозо», — говорить Марина Кучерявая.

img_7148.jpg

Поліція приїхала на місце вирубки // Громадське радіо
Поліція приїхала на місце вирубки
Громадське радіо

За інформацією, оприлюдненою Управлінням державної реєстрації, особа зі схожим прізвищем та іменем є головою бучанської міської організації Політичної партії малого та середнього бізнесу України.

За перешкоджання забудові земельної ділянки активістку вже почали переслідувати правоохоронні органи. Марина отримала декілька повісток від слідчого, саме з них вона й дізналася, як звати представника забудовника.

img_7162.jpg

Місцеві жителі проти вирубки Чорного Гаю // Громадське радіо
Місцеві жителі проти вирубки Чорного Гаю
Громадське радіо
«Заявником скрізь вказаний Олександр Краснодзей. Він завжди представляється як представник забудовника».

На форумах продажу нерухомості людина саме з таким іменем продає квартири у ЖК «Столичный квартал» в Ірпені. Прямо на місці скандальної забудови була присутня людина, дуже схожа на фотографії Олександра Краснодзея в інтернеті, яку впізнали активісти, але від будь-яких коментарів він категорично відмовився.

Депутат Ірпінської міськради Іван Лехман по цьому району нічого не знає про забудовника та власника.

ivan_lehman.jpg

Іван Лехман // Громадське радіо
Іван Лехман
Громадське радіо

img_7168.jpg

Банер від жителів прилеглої до будівництва території // Громадське радіо
Банер від жителів прилеглої до будівництва території
Громадське радіо

«Не знаю, не бачив документів, ніхто нічого не показує. Наскільки мені відомо, це приватна власність. Будемо шукати власника».

Така необізнаність депутата виглядає дуже дивною, адже  ім’я власника землі відоме навіть місцевому мешканцю Сергію Олійнику.

sergiy_oliynyk.jpg

Сергій Олійник // Громадське радіо
Сергій Олійник
Громадське радіо

«Знаємо, Ярослав Місяць власник землі. Цей кадр був заступником мера при Скаржинському ще у 2013 році. Всі ці земельні ділянки шляхом підробки підписів виділили одним пакетом на підставних осіб в Харківській області».

Саме про це раніше писала і місцева журналістка Ірина Федорів. Цікаво, що Ярослав Місяць з 2008 року був лідером Партії малого та середнього бізнесу України.

На місці була присутня також і координатор аналітичного відділу Української Гельсінської спілки з прав людини Алла Блага, яка мешкає в будинку біля Чорного Гаю.

«Ми залучимо наших юристів для того, щоб вони допомогли скласти необхідні документи і правовому полі захистити вікові дуби від знищення», — говорить Алла Блага.

Олег Шинкаренко з Киева, «Громадське радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+