Слухати

В «ЛНР» «полююють» на велосипедистів-диверсантів, які отруюють воду — «ІС»

16 червня 2016 - 12:25
В «ЛНР» заявили, що в підконтрольних їм населених пунктах Луганської області з'явились «диверсенти з «Правого сектору», які їздять на велосипедах з рюкзаками, де зберігають отруйні речовини
В «ЛНР» «полююють» на велосипедистів-диверсантів, які отруюють воду — «ІС» / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє керівник Центру військово-політичних досліждень Дмитро Тимчук.

«У «ЛНР» фіксується черговий сплеск «шпигуноманії». Агентура «МГБ ЛНР» поширює чутки про те, що в населених пунктах ОРЛО «диверсанти з Правого сектора» будуть отруювати питну воду. Згідно з чутками, «диверсанти» переміщаються на велосипедах і з рюкзаками, в яких перевозять отруйні речовини. У поширенні даних чуток також активно беруть участь «молоді активісти» — представники нещодавно створеної організації «Молода гвардія» (створена під патронатом ГО «Світ Луганщини», контрольованої І.Плотницким)», — йдеться в повідомленні.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+