Слухати

Як подорожчає гаряча вода та опалення в різних регіонах України — інфокарта

16 червня 2016 - 11:34
9 червня 2016 року Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, вирішила підвищити тарифи на опалення та гарячу воду
Як подорожчає гаряча вода та опалення в різних регіонах України — інфокарта / Новини на Громадському радіо

На сайті «Слово і діло» оприлюднили карту, на якій показано, на скільки у кожному регіоні України підвищиться ціна на гарячу воду та опалення

karta_podorozhchannya.png

Карта подорожчання гарячої води та опалення в різних регіонах України // slovoidilo.ua
Карта подорожчання гарячої води та опалення в різних регіонах України
slovoidilo.ua

Зазнчається, що варто враховувати, що до розрахунку не бралися такі постачальники, як Кузнецовське міське комунальне підприємство (м. Вараш, Рівненська обл.) та КП

«Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.).

Пояснюється це тим, що це — постачальники послуг ЖКГ у містах-супутниках атомних електростанцій, ціни яких значно відрізняються від загальноукраїнських.

Так, у Вараші опалення 1 кв. м житла до підвищення коштувало 2,92 грн, після підвищення стане — 3,9 грн. Гаряча вода коштувала 14,91/куб. м, а стане — 15,58 грн за кубометр.

В Южноукраїнську опалення 1 кв. м коштувало 4,40 грн, стане — 4,73 грн, водночас вартість гарячої води була 16,86 грн/куб. м, а стане — 17,57 грн/куб. м.

Відзначається, що Закарпатська область повністю перейшла на автономне опалення, тому тарифоутворення в цій області відбувається за іншим принципом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+