Слухати

Книгу про Захарченка хочуть продавати в Україні

17 червня 2016 - 17:13
Книга російського письменника Захара Прілепіна «Все, що має вирішитися» може бути запущена тиражем в Україні
Книгу про Захарченка хочуть продавати в Україні / Новини на Громадському радіо

Головним героєм в книзі є ватажок «ДНР» Олександр Захарченко.

Про це на прес-конференції, присвяченій презентації книги, заявила керівник піар-відділу холдингу «Ексмо-АСТ» Катерина Кожанова.

«Ми плануємо поширення на Україну. Я думаю, що третина тиражу повинна туди потрапити. Інша справа, що попит на ринку книги російською мовою досить високий, але при цьому частка російськомовних книг, вона скорочується з причин досить очевидним», — сказала вона, пишуть Новини Донбасу.

Презентували книгу Прілепіна вчора, 16 червня, в Москві. Ідеї ​​для написання послужили неодноразові поїздки Прілепіна в непідконтрольні міста Донбасу, де він спілкувався з бойовиками і співробітниками самопроголошених «адміністрацій».

Його книга вийшла накладом в 12 тисяч екземплярів, і можливо, найближчим часом з’являться додаткові тиражі та електронна версія.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+