Слухати

Міністр соцполітики розповів про строк дії довідки переселенця

17 червня 2016 - 13:32
Довідка переселенця тепер видається на постійній основі і не потребує доказів своєї легітимності
Міністр соцполітики розповів про строк дії довідки переселенця / Новини на Громадському радіо

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева. Чиновники і працівники органів соціального захисту тепер не повинні вимагати від переселенців або ставити в довідки позначки про те, що довідка діє 6 місяців

«Згідно з прийнятою постановою №509, довідка діє безстроково. Якщо до когось не дійшла постанова, ми пояснимо, що вже нічого не треба після 8 червня», — сказав міністр, пишуть Новини Донбасу.

Нагадаємо, переселенці з Донбасу і Криму вже кілька місяців не отримують виплати через плутанину в законодавстві.

Після численних протестів віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко доручив спростити процедуру обліку внутрішньо переміщених осіб.

Пізніше Кабінет міністрів України скасував проставляння Державною міграційною службою (ДМС) штампів в посвідчення переселенців про проживання на підконтрольній українській владі території і зробив довідку безстроковою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+