Слухати

У Луганську згорів єдиний пасажирський потяг — джерело

17 червня 2016 - 10:22
Це сталось 15 червня о 19-20, на 6-му шляху 2-й платформи залізничного вокзалу
У Луганську згорів єдиний пасажирський потяг — джерело / Новини на Громадському радіо

Про це пише рубіжанське видання  tribun.com.ua з посиланням на власне джерело.

За його словами, згорів дізельелектропоїзд ЕР-2Т-2211 РПЧ-Родакове, № 6485, який перевозив пасажирів між станціями Родакове і Луганськ.

«В ході проведення аварійно-пожежних робіт стався обрив контактного проводу. Попередня причина займання — перепад напруги. Інформація щодо постраждалих уточнюється. Це був один єдиний потяг, який возив пасажирів на окупованій території. Хоча я не розумію чому ватажок «ЛНР» разом з усією його компанією дали на таке велике місто як Луганськ всього один поїзд. А ця подія сильно ускладнить життя всім звичайним людям», — відзначило джерело.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+