Слухати

У Севастополі заявили, що санкції «підштовхують до розвитку»

17 червня 2016 - 16:54
Окупаційна влада Криму вважають, що в продовження санкцій ЄС «немає катастрофи»
У Севастополі заявили, що санкції  «підштовхують до розвитку» / Новини на Громадському радіо

Так званий губернатор окупованого Севастополя Сергій Меняйло вважає, що в продовження санкцій з боку Європейського Союзу щодо анексованого Криму немає ніякої катастрофи.

За його словами, півострів адаптується до режиму санкції, передає РІА Новини. Меняйло вважає, що санкції, перш за все, завдають шкоди економікам тих держав, які їх ініціювали та підтримують.

«Для нас нічого катастрофічного немає. Ми вже третій рік живемо в умовах санкцій. Нас це підштовхує до розвитку своєї економіки без залежності від західних напрямків», — сказав він.

При цьому, за словами «губернатора», не можна сказати, що економіка республіки «повністю адаптувалася за такий короткий термін».

«Але я думаю, що цим напрямком ми йдемо», — сказав Меняйло.

Європейський Союз ще на рік, до 24 червня 2017 року, продовжив санкції до Росії через окупацію Криму та Севастополя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+