Слухати

В мережі з’явилося зняте з висоти відео замку Паланок в Мукачевому / Новини на Громадському радіо

В мережі з'явилося зняте з висоти відео замку Паланок в Мукачевому

17 червня 2016 - 12:53
Про його середньовічні стіни ходить багато загадок і легенд

Це відео  — спільний проект телеканалу «1 + 1» та «Першої приватної броварнї»  «Моя країна. Прекрасна і незалежна».

«Старовинні замки часто називають казковими, але у випадку мукачевської твердині це порівняння близьке до істини. Посеред рівної, як стіл, долини річки Латориці стоїть гора, на вершині якої пронизують шпилями небо муровані вежі — готова ілюстрація до казки про хороброго лицаря і прекрасну принцесу. Втім, неприступна фортеця за сотні років свого існування неодноразово тримала облоги справжніх, а не казкових ворогів. Зараз у кімнатах та підвалах замку розташована музейна експозиція, а з оглядових майданчиків відкривається вражаючий краєвид на Мукачеве, Латорицю та передгір’я Карпат», — йдеться у дописі до відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+