Слухати

Ізмаїльське отруєння: на допомогу викликають лікарів з відпусток

18 червня 2016 - 17:39
З початку спалаху кишкової інфекції в лікувальні установи району та міста звернувся 201 особа, з них 119 - діти, в тому числі, двоє — у віці до року
Ізмаїльське отруєння: на допомогу викликають лікарів з відпусток / Новини на Громадському радіо

Мер міста Ізмаїл Одеської області Андрій Абрамченко повідомив останні дані щодо епідеміологічної ситуації в місті. 

«Станом на суботу, 18 червня, в стаціонарах міста і району є ще близько додаткових 80 ліжко-місць. Причина захворюваності поки не встановлена. Медики стверджують, що за результатами аналізів нічого не з’ясували, і припускають вірусологічну спрямованість. Основна захворюваність йде саме серед дітей: у дорослих є імунітет, а діти не стикалися з цією інфекцією. Стан усіх, за твердженням медиків, середнього ступеня тяжкості. Потреба в медикаментах (розчинах, крапельницях і так далі) забезпечена повністю. Закритий для відвідування перинатальний центр. Вагітні відчувають себе добре », — цитує слова Абрамченко видання «Думская».

За словами Абрамченко, в класах школи № 9 розгорнуто додаткові ліжко-місця. Якщо знадобиться, на допомогу прийдуть в десятій школі.
З сьогоднішнього дня комунальники почнуть подворовий обхід приватного сектора з метою дезінфекції. У місті закривають всі ринки, базари і пункти громадського харчування — кафе, бари, ресторани. При цьому дозу хлору в питній воді збільшили втричі.

В даний час в Ізмаїлі існує нестача фахівців.
«Ми відкликаємо з відпустки лікарів — в першу чергу, педіатрів. Четверо вже приступили до роботи. Місто бере на себе проживання та харчування приїжджих фахівців. Ситуація важка і складна », — підсумував мер Ізмаїла. 

Нагадаємо, в Ізмаїлі Одеської області зафіксований випадок масового отруєння. У місті проводяться заходи з дезінфекції, а жителі скуповують бутильовану воду і ліки від отруєння, закриті ринки і заклади громадського харчування, а також заборонена торгівля молочними продуктами, фруктами, овочами та продуктами, що швидко псуються.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+