Слухати

Муженко пояснив затримку п'ятої хвилі демобілізації

18 червня 2016 - 11:25
За його словами, це викликано збільшенням інтенсивності обстрілів і загостренням загальної ситуації на сході України
Муженко пояснив затримку п’ятої хвилі демобілізації / Новини на Громадському радіо

Також серед причин — необхідність підготувати в навчальних центрах військовослужбовців, які уклали контракти, до виконання завдань за призначенням.

«Відповідно, планується провести звільнення шостої черги мобілізованих військовослужбовців в період серпень-вересень місяць. Все буде залежати від обстановки, яка буде на час прийняття відповідних рішень», — резюмував глава

Також голова Генерального штаб ЗСУ  Віктор Муженко, повідомив, що вони розробили проект указу Президента України про звільнення військовослужбовців п’ятої черги мобілізації.

«Генеральним штабом розроблено проект указу Президента України про звільнення військовослужбовців п’ятої черги мобілізації в період червень-липень місяців, причому більшість особового складу буде звільнено в липні місяці. Плануємо до кінця липня завершити звільнення військовослужбовців п’ятої черги», — зазначив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+