Слухати

Хлопчику, який підірвався на міні, три години зшивали обличчя

19 червня 2016 - 17:25
На Донбасі триває так звана «тиха» війна. За статистикою, яка ведеться лише на підконтрольній Україні частині Донбасу, за півтора року на мінах і розтяжках підірвалося 116 осіб, 32 людини загинуло
Хлопчику, який підірвався на міні, три години зшивали обличчя / Новини на Громадському радіо

Точних цифр постраждалих та загиблих від підриву розтяжках на непідконтрольних територіях немає. Сапери та рятувальники щодня виїздять на розмінування. Втім, зазначають, поки тривають бойові дії повністю розмінувати територію неможливо. 

За їх словами бойовики використовують і заборонені міни.

Не всі з тих, хто підірвався на розтяжках були необізнані та не знали про наслідки.  Одна з постраждалих розповідає, що добре придивлялась, озиралась по боках, але все таки натрапила на вибуховий пристрій.

Матір маленького хлопця розповідає, що дитині лише обличчя зшивали три години. А взагалі, говорить жінка,  лікарі давали 20%, що він виживе після підриву на розтяжці, передають «Донбас. Реалії».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+