Слухати

На замінованому пляжі Маріуполя активістки кричали в пісок

19 червня 2016 - 11:23 366
Своїми діями вони хотіли висловити протест проти агресії Росії до України

На маріупольському пляжі художниця і феміністка Маша Куликовська разом зі своєю колегою влаштували перформанс. Дві дівчини лягли на пісок обличчям вниз в безпосередній близькості від мін, якими усіяний один з ділянок на пляжі. Протягом півгодини Марія і її супутниця кричали в пісок нібито від болю, практично не рухаючись.

mariupolskyy.jpg

Міріупольсткий пляж, протест проти агресії РФ // qha.com.ua
Міріупольсткий пляж, протест проти агресії РФ
qha.com.ua

Коментарів дівчата не давали. вони повністю занурились в процес акції.

plyazh1.jpg

Військові, акція протесту на пляжі Маріуполя // qha.com.ua
Військові, акція протесту на пляжі Маріуполя
qha.com.ua

Організаторки акції розташувалися поруч з відпочиваючими, яких не бентежила безпосередня близькість до замінованої зоні. Кілька жінок, стурбованих побаченим перформансом, намагалися розібратися, в чому справа, цікавилися, чи не потрібна «швидка» допомога. Марія відповіла, що їй дійсно погано, але не фізично, а емоційно і морально, що вона не може жити, усвідомлюючи жахи війни і болю навколо себе. Після цього відпочиваючі затіяли дискусію на політичну тему, а одна з жінок викликала швидку і поліцію. Незабаром на місце проведення мистецької акції прибули військові з полку «Азов», які попросили не знімати їх позиції, повідомляє qha.com.ua.

tyrytoryya.jpg

Замінований пляж у Маріуполі // qha.com.ua
Замінований пляж у Маріуполі
qha.com.ua

«Важко пояснити все контрасти і абсурд, який не вкладається в голові, від того, що прекрасний пляж з золотого піску замінований і охороняється людьми з автоматами, а поруч — платне паркування і люди, які загоряють як ні в чому не бувало», — каже Марія Куликовська.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+