Слухати

«Росіяни для них, як заградотряд», — військовий про бойовиків з місцевих / Новини на Громадському радіо

«Росіяни для них, як заградотряд», — військовий про бойовиків з місцевих

19 червня 2016 - 10:03
За словами військового з позивним «Вєсєльчак», більшість чоловічого населення населених пунктів передової зараз перебуває у непідконтрольній території

В Україні живуть їхні родини. 

Як приклад наводить село Шуми: тут живе лише одне подружжя літніх людей. Вони практично кожного дня опиняються під обстрілами.

Також «Вєсєльчак» пояснює: росіян на передовій немає. Тут сидять бойовики з місцевих. Їхні родини живуть в Україні, в той час як голови сімей воюють на боці супротивника.

«Заїжджаєте до селища і жодного чоловіка віком від 30 до 45 років ви не зустрінете, пусті двори», — говорить військовий.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+