Слухати

В Ізмаїлі кількість хворих зменшується, але причину отруєння не називають

19 червня 2016 - 12:28
Медики підозрюють, що причиною отруєння стала вода
В Ізмаїлі кількість хворих зменшується, але причину отруєння не називають / Новини на Громадському радіо

«Ситуація абсолютно під контролем, працює оперативний штаб при мерії міста Ізмаїл, затверджено план заходів щодо недопущення розповсюдження захворювання, тимчасово припинена робота всіх об’єктів громадського харчування, ринків, дитячих дошкільних закладів», — розповів заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик.

Проводяться подворові обходи, а кількість хворих, за його інформацією, зменшується.

У МОЗ рекомендують не вживати «сиру» воду, використовувати бутильовану, мити овочі і фрукти господарським милом і утриматися від поливу й обробки городів.

«Зараз люди взялися обробляти городи засобами з хлором, цього не треба робити», — зазначив він в ефірі телеканалу 112-Україна.

І додав: «З часом треба просто перекопати город, рекультивувати його».

За інформацією Ілика, аналіз факторів, які посприяли виникненню хвороби, говорить, що 93% хворих пов’язують своє захворювання з вживанням сирої питної води і вживанням молочних продуктів домашнього приготування або овочів і фруктів, які оброблялися цією водою.

Нагадаємо, мер міста Андрій Абрамченко повідомив, що у місті введено надзвичайний стан. В суботу було проведено подворовий обхід у приватному секторі, що дозволило вчасно виявити декого з тих, хто потребує допомоги. До медиків з симптомами отруєння звернулося понад 300 осіб.

У місті проводяться заходи з дезінфекції, а жителі скуповують бутильовану воду і ліки від отруєння, закриті ринки і заклади громадського харчування, а також заборонена торгівля молочними продуктами, фруктами, овочами та продуктами, що швидко псуються.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+