Слухати

В Ізмаїлі кількість хворих зменшується, але причину отруєння не називають

19 червня 2016 - 12:28 25
Медики підозрюють, що причиною отруєння стала вода

«Ситуація абсолютно під контролем, працює оперативний штаб при мерії міста Ізмаїл, затверджено план заходів щодо недопущення розповсюдження захворювання, тимчасово припинена робота всіх об’єктів громадського харчування, ринків, дитячих дошкільних закладів», — розповів заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик.

Проводяться подворові обходи, а кількість хворих, за його інформацією, зменшується.

У МОЗ рекомендують не вживати «сиру» воду, використовувати бутильовану, мити овочі і фрукти господарським милом і утриматися від поливу й обробки городів.

«Зараз люди взялися обробляти городи засобами з хлором, цього не треба робити», — зазначив він в ефірі телеканалу 112-Україна.

І додав: «З часом треба просто перекопати город, рекультивувати його».

За інформацією Ілика, аналіз факторів, які посприяли виникненню хвороби, говорить, що 93% хворих пов’язують своє захворювання з вживанням сирої питної води і вживанням молочних продуктів домашнього приготування або овочів і фруктів, які оброблялися цією водою.

Нагадаємо, мер міста Андрій Абрамченко повідомив, що у місті введено надзвичайний стан. В суботу було проведено подворовий обхід у приватному секторі, що дозволило вчасно виявити декого з тих, хто потребує допомоги. До медиків з симптомами отруєння звернулося понад 300 осіб.

У місті проводяться заходи з дезінфекції, а жителі скуповують бутильовану воду і ліки від отруєння, закриті ринки і заклади громадського харчування, а також заборонена торгівля молочними продуктами, фруктами, овочами та продуктами, що швидко псуються.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+