Слухати

В Ізмаїлі кількість хворих зменшується, але причину отруєння не називають

19 червня 2016 - 12:28
Медики підозрюють, що причиною отруєння стала вода
Крапельниця //

«Ситуація абсолютно під контролем, працює оперативний штаб при мерії міста Ізмаїл, затверджено план заходів щодо недопущення розповсюдження захворювання, тимчасово припинена робота всіх об’єктів громадського харчування, ринків, дитячих дошкільних закладів», — розповів заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик.

Проводяться подворові обходи, а кількість хворих, за його інформацією, зменшується.

У МОЗ рекомендують не вживати «сиру» воду, використовувати бутильовану, мити овочі і фрукти господарським милом і утриматися від поливу й обробки городів.

«Зараз люди взялися обробляти городи засобами з хлором, цього не треба робити», — зазначив він в ефірі телеканалу 112-Україна.

І додав: «З часом треба просто перекопати город, рекультивувати його».

За інформацією Ілика, аналіз факторів, які посприяли виникненню хвороби, говорить, що 93% хворих пов’язують своє захворювання з вживанням сирої питної води і вживанням молочних продуктів домашнього приготування або овочів і фруктів, які оброблялися цією водою.

Нагадаємо, мер міста Андрій Абрамченко повідомив, що у місті введено надзвичайний стан. В суботу було проведено подворовий обхід у приватному секторі, що дозволило вчасно виявити декого з тих, хто потребує допомоги. До медиків з симптомами отруєння звернулося понад 300 осіб.

У місті проводяться заходи з дезінфекції, а жителі скуповують бутильовану воду і ліки від отруєння, закриті ринки і заклади громадського харчування, а також заборонена торгівля молочними продуктами, фруктами, овочами та продуктами, що швидко псуються.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+