Слухати

Блокпости бойовиків наповнені на 40%, Росія підтягує війська — Жебрівський

20 червня 2016 - 18:30
За його словами, ситуація дещо змінилася, порівняно з минулими роками.
Блокпости бойовиків наповнені на 40%, Росія підтягує війська — Жебрівський / Новини на Громадському радіо

Блокпости бойовиків на Донбасі укомплектовані на 30-40%. Про це в телефонному коментарі для «Громадського радіо» заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. За його словами, на кордоні з Україною стоїть багато російських військ і артилерії. 

«Якщо подивитися на блокпости з тієї сторони, ми бачимо укомплектованість до 30-40%, якраз з місцевих терористів і сепаратистів. Через це Росія підтягнула другий ешелон регулярні війська, а на деяких напрямках і на передню лінію. Тому що місцеві бажання гинути невідомо за що точно не мають», — зазначив Жебрівський.

19 110 017_1.jpg

Павло Жебрівський // 24tv.ua
Павло Жебрівський
24tv.ua

За його словами, ситуація дещо змінилася, порівняно з минулими роками.

«Одне питання коли платили достатньо велику заробітну плату і просто потрібно постріляти. А коли вступати в бойове зіткнення з українським військом, яке насправді абсолютно іншим стало, чим було в 2014-2015 році, то, безумовно, таке бажання відпадає повністю», — додав він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+