Слухати

Боєць ЗСУ загинув від міни на нещодавно відвойованій в АТО території

20 червня 2016 - 15:19
Троє військових виїхали на машині з розташування роти, щоб набрати води для підрозділу. Під колесом автомобіля спрацювала міна
Боєць ЗСУ загинув від міни на нещодавно відвойованій в АТО території  / Новини на Громадському радіо

У шпиталі Покровська — колишнього Красноармійська — помер український військовослужбовець, який постраждав під час вибуху вантажівки на міні поблизу Авдіївки. Обставини поранення і смерті військового «Громадському радіо» переказав командир роти, його який назвався Олексієм.

Вчора троє військових виїхали на машині з розташування роти, щоб набрати води для підрозділу. Під колесом автомобіля спрацювала міна. Тяжкі опіки отримав водій машини і військовий на ім’я Андрій — той, який помер сьогодні. Двоє інших отримали поранення. З машини бійців витягав їх товариш по службі, він же надавав потерпілим першу допомогу.

«Це може статися в будь-якому місці, навіть в населених пунктах. На всіх ґрунтових дорогах. Всі вони небезпечні. За цими дорогами, де вони підірвалися, їздило чимало машин. Ця територія зовсім недавно стала підконтрольною. Провели очистку, але недостатньо. Якщо територія гуляла в сірій зоні близько 2 років, то самі зрозумійте, там були будь-які групи, одному Богу відомо», —  розповів ротний Олексій.

Він додав, що на цій території російські війська роблять тренувальні табори. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+