Слухати

Чоловіку вдалося втекти з СІЗО через вікно для роздачі їжі — відео

20 червня 2016 - 10:13
Подія трапилася в дагестанському місті Ізбербаш. Чоловік, якому вдалося втекти, підозрюється в скоєнні «безлічі крадіжок як на території Дагестану, так і за його межами»
Чоловіку вдалося втекти з СІЗО через вікно для роздачі їжі — відео / Новини на Громадському радіо

У дагестанському місті Ізбербаш чоловік, який перебував в ізоляторі тимчасового тримання, здійснив втечу з камери через вікно для роздачі їжі.

Опинившись в коридорі, він, «розставивши грати в кімнаті, втік з ізолятора», заявили в СК РФ.

«Дана обставина стало можливою в результаті недбалого ставлення до виконання своїх посадових обов’язків відповідальних працівників відділу поліції», — підкреслили в Слідчому комітеті.

Заарештованого звуть Рустам Шахрутдінов, він народився в 1991 році. Як пише РІА «Дагестан», він підозрюється в скоєнні «безлічі крадіжок як на території Дагестану, так і за його межами».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+