Слухати

Нацгвардія замовила ремонт у фірми, на яку відкрита справа по відкатах

20 червня 2016 - 10:28
Підозрювана у фіктивності фірма отримає від Нацгвардії на ремонт корпусу ще 5 мільйонів
Нацгвардія замовила ремонт у фірми, на яку відкрита справа по відкатах / Новини на Громадському радіо

Військова частина 3017 Національної гвардії (Харків) 14 червня за результатами тендеру уклала договір з ТОВ «Вентто» щодо завершення капітального ремонту корпусу за 4,79 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», передає видання «Наші гроші». 

Замовлено ремонтні роботи по 4-6 поверхам корпусу №1 по вул. Академіка Проскури,1. Підрядник має виконати роботи з демонтажу, а потім облаштувати приміщення, зробити системи водопостачання, опалення, електрику, тощо. Роботи мають бути виконані до кінця року.

Організатори тендеру відхилили пропозицію ТОВ «СК «Лувр», яка пропонувала виконати роботи дешевше — за 4,73 млн грн. Пропозиція була відхилена через відсутність в листі підтвердження розрахунку вартості робіт та їх строку виконання, а також фірма не надала довідку про відповідність кваліфікаційним вимогам.

Єдиним допущеним конкурентом ТОВ «Вентто»  на торгах було харківське ТОВ «Обрій-12» з дорожчою на 5% пропозицією. Власниками цієї фірми є Віталій Козуб та Василь Філоненко.

Засновником та керівником  ТОВ «Вентто» є Сергій Кожевніков.

1_666.jpg

3017 // ngu.gov.ua
3017
ngu.gov.ua

У вересні 2015 року військова частина 3017 Національної гвардії вже проводила тендер на ці ж самі роботи. Тоді переможцем торгів було також ТОВ «Вентто», а сума договору склала  6,71 млн грн. Після оголошення результатів тендеру ГО «Центр протидії корупції» звернулася до АМКУ та ДФІ щодо скасування цього тендеру.

Під час перевірки ДФІ  знайшла низку порушень, зокрема в документації торгів були знайдені дискримінаційні вимоги. ДФС в Харківській області надіслала лист з рекомендацією розірвати договір. Але «ВДЗ» не містить інформації про розірвання договору.

Крім того, ТОВ «Вентто», є фігурантом кримінальних проваджень.

Правоохоронці підозрюють посадовців ВП «Північна ЕС» ДП НЕК «Укренерго» у навмисному порушенні законодавство в інтересах ТОВ «Вентто». Держпідприємство закупило у фірми обладнання за завищеними цінами, що спричинило розтрату 0,35 млн грн.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+