Слухати

У річній доповіді з прав людини в Раді Європи не згадали про Крим і Донбас

20 червня 2016 - 17:04
Про це написала спікерка парламенту і учасниця делегації в ПАРЄ Ірина Геращенко.
У річній доповіді з прав людини в Раді Європи не згадали про Крим і Донбас / Новини на Громадському радіо

У щорічній доповіді Генсека Ради Європи про права людини на 104 сторінках немає жодного слова про порушення фундаментальних прав людини в анексованому Криму і підконтрольному бойовикам Донбасі. Про це написала спікерка парламенту і учасниця делегації в ПАРЄ Ірина Геращенко.

«Сергій Соболєв задав спільне від нашої української делегації питання Генсеку РЄ Т. Янгланду: як так трапилося, що в щорічній доповіді Генсека про права людини на 104 сторінках немає жодного слова про порушення фундаментальних прав людини в анексованому Криму і окупованому Донбасі, жодної згадки про тортури і арешти кримських татар, заручників, порушення права на життя, свободу слова, безпеку», — повідомила вона.

На думку Ірини Геращенко, Янгланд дав цинічну відповідь.

«Він заявив, що начебто інформація про стан з правами людини в окупованому Криму і Донбасі не увійшла в щорічну доповідь про права людини… тому що в цю доповідь включається інформація, що отримана відтспеціальних моніторингових місій РЄ і тд. А так як до Криму і Донбасу ніякі місії минулого року не допускалися, то і ніяка інформація в доповідь не увійшла! Це просто жахіття! Відповідав він дуже невпевнено, і його позиція викликає обурення. Виходить, що якщо РФ закрила від світу окуповані територіі- то відтепер РЄ мовчатиме про знущання над українцями і кримськими татарами? Просто ганьба», — підсумувала спікерка парламенту. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+