Слухати

Нардеп Онищенко подав позов на ГПУ та НАБУ за наклеп

21 червня 2016 - 17:03
Позов зареєстрований у канцелярії Печерського районного суду Києва, повідомляє адвокат Олександра Онищенка
Нардеп Онищенко подав позов на ГПУ та НАБУ за наклеп / Новини на Громадському радіо

Представник Олександра Онищенка Ігор Федоренко повідомив «Громадське радіо», що вже подав до суду позов на ГПУ та НАБУ за поширення про його клієнта недостовірної інформації. 

«Під час певних медійних заходів посадовими особами зазначених організацій була поширена інформація, яка не відповідає дійсності. Така, яка порочить честь, гідність, ділову репутацію клієнта. У зв’язку з чим він подав позов про те, щоб інформація була спростована», — зазначив адвокат Ігор Федоренко.

Він додав, що Онищенка назвали «організатором злочинної організації» та йому інкримінували причетність до розкрадання державних коштів.

«Він не контролює державні підприємства, не контролює бюджетні кошти», — додав адвокат.

53 107.jpg

Александр Онищенко // zn.ua
Александр Онищенко
zn.ua

16 березня Національне антикорупційне бюро України провело обшук в офісі народного депутата Олександра Онищенка. У НАБУ відзначили, що обшуки провели в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем під час реалізації природного газу, видобутого в рамках спільної діяльності з ВАТ «Укргазвидобування».

15 червня вофісі Онищенка НАБУ провело повторний обшук. Після чого, стало відомо про те, що в Генеральну прокуратуру надійшло подання Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) про зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка. А Ситник і Холодницький заявили про розкрадання нардепом «Волі народу» на суму 1 млрд 600 тис. гривень. 16 червня Генпрокурор Юрій Луценко підготував до Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Онищенка Олександра.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+