Слухати

Сьогодні пішов з життя «голос» київського метро Микола Петренко

21 червня 2016 - 16:34
Його «Обережно, двері зачиняються. Наступна станція...», — відоме усім користувачам столичного метро
Сьогодні пішов з життя «голос» київського метро Микола Петренко  / Новини на Громадському радіо

Помер генеральний директор Київського академічного театру ляльок Микола Петренко, голос якого був знайомий кожному, хто користувався метрополітеном у столиці. Саме голосом Миколи Петренка у вагонах метро озвучено оголошення про станції та зупинки.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директор Департаменту культури КМДА Діана Потапова.

«Сьогодні не стало генерального директора Київського академічного театру ляльок Миколи Петренка. Його яскравий голос, який чути у поїздах київського метро, ще довго нагадуватиме нам про величезну втрату… Царство небесне, Миколо Івановичу, і Вічная пам’ять», — написала вона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+