Слухати

В ГПУ розповіли, чому вирішили обшукати будинок Клюєва саме зараз

21 червня 2016 - 13:52
Прокурор ГПУ запевнила «Громадське радіо», що по цим кримінальним провадженням постійно проводилися слідчі дії
В ГПУ розповіли, чому вирішили обшукати будинок Клюєва саме зараз / Новини на Громадському радіо

Генеральна прокуратура офіційно підтвердила обшуки в житловому будинку екс-глави Адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрія Клюєва. На запитання про те, чому саме зараз, відповіла «Громадському радіо» прокурор Генпрокуратури Ольга Коріняк. 

«Результати слідства на сьогоднішній день дали підстави для того, щоб слідчі звернулися з відповідним клопотанням до суду, бо є певний план процесуальний, відповідно до нього слідчі і рухаються, щоб добути достатню доказову базу. Слідчі дії постійно тривали, по цим кримінальним провадженням постійно проводилися слідчі дії. Сотні томів кримінальних проваджень кажуть, що слідство не зупинялося», — розповіла Ольга Коріняк. 

На запитання, чи є побоювання, що за 2 роки можна було знищити всі докази, прокурор відповіла наступне:

«Побоювання, напевно, це не зовсім офіційний коментар працівника прокуратури. Ми виходимо з того, що в нас є і ті результати, які ми маємо, які можемо озвучувати, і з чим можемо йти до суду», — повідомила прокурор. 

Обшуки проходять також в приміщеннях ряду інших посадових осіб часів Януковича. Однак прізвища ряду цих колишніх чиновників прокурор розголошувати відмовилася, посилаючись на таємницю слідства. Раніше, посилаючись на свої джерела, видання Українська правда повідомляло, що обшуки проходили також в будинку екс-заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Володимира Сівковича. Ольга Коріняк пояснила, що обшуки пов’язані з діями тодішніх вищих чиновників проти учасників Євромайдану.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+