Слухати

Відомий композитор зіграв елегію у відкритому морі на захист Арктики

21 червня 2016 - 12:05
Через цю музику відомий італійський композитор і піаніст приєднав свій голос до голосів 8 мільйонів людей на планеті, що вимагають зберегти Арктику
Відомий композитор зіграв елегію у відкритому морі на захист Арктики / Новини на Громадському радіо

Італійський композитор Людовико Ейнауді зіграв на роялі «Арктичну елегію» у відкритому морі на фоні танучого льодовика. Він 
Ейнауді подорожує на кораблі «Грінпіс» Arctic Sunrise напередодні зустрічі комісії OSPAR, яка буде проходити з 20 по 24 червня на Тенеріфе.

Через цю музику відомий італійський композитор і піаніст приєднав свій голос до голосів 8 мільйонів людей на планеті, що вимагають зберегти Арктику. «Грінпіс» і Ейнауді закликають комісію OSPAR не упустити можливість зберегти арктичні води на зустрічі, яка пройде на цьому тижні на Тенеріфе.

Представники «Грінпісу» сподіваються, що ця зустріч може змінити долю Арктики, так як на ній може бути прийнято рішення про створення першої в світі особливо охороняється в міжнародних арктичних водах.

gp0stpwke_web_size.jpg

Людовико Ейнауді // http://www.greenpeace.org/
Людовико Ейнауді
http://www.greenpeace.org/

«Не дивлячись на те, що майже 8 мільйонів чоловік закликають створити зону, що охороняється в Арктиці, «Грінпіс» стурбований тим, що OSPAR може піддатися тиску з боку Норвегії, Данії та Ісландії. Ці три країни виступають проти ініціативи в рамках конвенції OSPAR про захист північно-східного регіону Атлантичного океану від забруднень, хоча на сьогодні це єдиний документ, який має силу зберегти Арктику в первозданному вигляді», — йдеться в повідомленні «Грінпіс».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+