Слухати

Відомий композитор зіграв елегію у відкритому морі на захист Арктики

21 червня 2016 - 12:05 118
Через цю музику відомий італійський композитор і піаніст приєднав свій голос до голосів 8 мільйонів людей на планеті, що вимагають зберегти Арктику

Італійський композитор Людовико Ейнауді зіграв на роялі «Арктичну елегію» у відкритому морі на фоні танучого льодовика. Він 
Ейнауді подорожує на кораблі «Грінпіс» Arctic Sunrise напередодні зустрічі комісії OSPAR, яка буде проходити з 20 по 24 червня на Тенеріфе.

Через цю музику відомий італійський композитор і піаніст приєднав свій голос до голосів 8 мільйонів людей на планеті, що вимагають зберегти Арктику. «Грінпіс» і Ейнауді закликають комісію OSPAR не упустити можливість зберегти арктичні води на зустрічі, яка пройде на цьому тижні на Тенеріфе.

Представники «Грінпісу» сподіваються, що ця зустріч може змінити долю Арктики, так як на ній може бути прийнято рішення про створення першої в світі особливо охороняється в міжнародних арктичних водах.

gp0stpwke_web_size.jpg

Людовико Ейнауді // http://www.greenpeace.org/
Людовико Ейнауді
http://www.greenpeace.org/

«Не дивлячись на те, що майже 8 мільйонів чоловік закликають створити зону, що охороняється в Арктиці, «Грінпіс» стурбований тим, що OSPAR може піддатися тиску з боку Норвегії, Данії та Ісландії. Ці три країни виступають проти ініціативи в рамках конвенції OSPAR про захист північно-східного регіону Атлантичного океану від забруднень, хоча на сьогодні це єдиний документ, який має силу зберегти Арктику в первозданному вигляді», — йдеться в повідомленні «Грінпіс».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+