Слухати

Влада повинна носити бізнес на руках — тези Гройсмана після візиту до США

21 червня 2016 - 13:02
«Громадське радіо» записало головні тези прем'єра на сьогоднішній прес-конференції

У вівторок, 21 червня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дав прес-конференцію за результатами своєї триденної до США. «Громадське радіо» записало головні тези прем’єра.

Про дороги

Кабмін спільно зі Світовим банком розробить стратегію будівництва українських доріг. За словами Гройсмана, у 2017 році на будівництво та реконструкцію українських доріг може бути залучено кілька мільярдів доларів.

«У нас повинна бути стратегія, що ми будуємо і за якими напрямками, підкреслити наше географічне розташування, підвищити транзитність по Україні. Після затвердження такої стратегії ми зможемо серйозно і масштабно в наступному році почати будівництво доріг, я б сказав, транспортних коридорів», — розповів Гройсман.

Про приватизацію Одеського припортового заводу

«У нас є великі можливості по залученню американських інвестицій. Американський бізнес має велику зацікавленість в Україні … Також є зацікавленість у приватизації Одеського припортового заводу», — повідомив він.

Про газ

В минулі роки газовидобувна галузь в Україні навмисно знищувалася.

«Ми повинні з вами збільшувати видобуток українського газу», — сказав Гройсман.

Про податки 

Держава повинна послабити тиск на бізнес.

«Ми повинні забезпечити незмінність податкової системи як мінімум на 3-5 років. Не можна змінювати податки кожен рік, особливо під новий рік. Ми повинні носити бізнес на руках», — сказав він.

Про ВВП

Зростання ВВП України до кінця 2016 року становитиме 1,5%.  

«До кінця цього року ми будемо мати 1,5% зростання ВВП», — заявив Гройсман.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+