Слухати

Комуністи РФ образилися на гру під назвою «Що було з Леніном в морзі»

22 червня 2016 - 18:37
За сюжетом користувачам пропонують взяти участь в бальзамуванні тіла вождя, наприклад, можна вибрати йому одяг
Комуністи РФ образилися на гру під назвою «Що було з Леніном в морзі» / Новини на Громадському радіо

У Росії комуністи вимагають заборонити гру, головним героєм якої став мертвий Ленін.

В партії звернулися до Роскомнадзору з проханням про заборону гри «Що було з Леніним в морзі», яка доступна для користувачів App Store.

За сюжетом користувачам пропонують взяти участь в бальзамуванні тіла вождя або ж «вилучити його органи».

«Це жахливо і вимагає негайної реакції правоохоронних органів», — вважають «Комуністи Росії».  

bez_imeni.png

Гра //
Гра

Гра є небезкоштовною і доступна лише користувачам айфонів. Вона доступна користувачам від 12 років. 

«Ленін — це великий лідер Жовтневої революції в Росії в 1917-му році. Майже 100 років пройшло з моменту його смерті, але до сих пір російський народ трепетно ​​зберігає його тіло в Мавзолеї в Москві. Тіла і інших світових лідерів піддавалися бальзамування. Але не кожна країна собі може це дозволити. Бальзамування процес дуже дорогий і трудомісткий, спочатку доведеться за нього віддати мільйон доларів, а потім на підтримку тіла в належному вигляді — кілька сотень тисяч доларів щороку. На сьогоднішній день виявляють бажання бути забальзамоване після смерті деякі кримінальні лідери в різних країнах, так звані батьки кримінальних кланів. У нашій грі ви зможете подивитися за процесом бальзамування і навіть самі прийміть безпосередню участь в цьому таїнстві», — йдеться в описі гри.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+