Слухати

Полторак назвав два фактори, які можуть призвести до нової хвилі мобілізації

22 червня 2016 - 13:13
На даний момент в Міноборони набрали майже 33 тисячі контрактників
Полторак назвав два фактори, які можуть призвести до нової хвилі мобілізації / Новини на Громадському радіо

Необхідність проведення сьомої хвилі мобілізації в Україні залежить від кількості контрактників, які поповнять Збройні Сили, і від ситуації на фронті.

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак в інтерв’ю НВ.

«Ми набрали майже 33 тисячі контрактників. Це 5-6 тисяч осіб щомісяця. Якщо така динаміка збережеться, то, в принципі, ми можемо перекрити нашу потребу. І тоді ми можемо обійтися без проведення мобілізації», — сказав глава оборонного відомства.

Він додав: «Якщо цього не буде або станеться різке загострення на Cході, то тоді ми будемо змушені проводити нову хвилю мобілізації».

img_7745_0_0.jpg

Степан Полторак // «Громадське радіо»
Степан Полторак
«Громадське радіо»
Нагадаємо, в Україні в зв’язку з проведенням антитерористичної операції на сході країни були проведені шість хвиль мобілізації.

Раніше президент України Петро Порошенко також заявляв, що в Україні робиться все можливе для того, щоб уникнути нових хвиль мобілізації.

У той же час, за його словами, поки не можна точно сказати, чи буде проводитися сьома хвиля мобілізації.

Тим часом Генеральний штаб готує на червень-липень демобілізацію військовослужбовців п’ятої черги мобілізації. Звільнення мобілізованих шостої черги військовослужбовців планується провести в серпні-вересні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+