Слухати

Білий Дім покликав Арсенія Яценюка до Вашингтона / Новини на Громадському радіо

Білий Дім покликав Арсенія Яценюка до Вашингтона

23 червня 2016 - 11:27
У Вашингтоні Арсеній Яценюк зустрінеться з міністрами торгівлі США Пенні Прітцкер, фінансів — Джейкобом Лью, сенаторами Річардом Дурбіним, Робертом Коркером, Джоном МакКейном тощо

27 — 30 червня 2016 року лідер політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк здійснить візит до Вашингтона на запрошення Білого Дому, про це повідомляє його прес-секретарка Ольга Лаппо.

Візит буде присвячений підтримці курсу реформ в Україні, які розпочали і втілювали уряди під керівництвом Арсенія Яценюка, а також питанням міжнародної безпеки та консолідації світової протидії російській агресії.

У Вашингтоні Арсеній Яценюк зустрінеться з міністрами торгівлі США Пенні Прітцкер, фінансів — Джейкобом Лью, сенаторами Річардом Дурбіним, Робертом Коркером, Джоном МакКейном, іншими ключовими представниками Демократичної і Республіканської партій, а також з першим заступником виконавчого директора Міжнародного валютного фонду Девідом Ліптоном.

28 червня відбудеться зустріч Арсенія Яценюка із Віце-президентом США Джозефом Байденом.

У Вашингтоні лідер «Народного фронту» планує обговорити нинішні результати і подальші завдання українських реформ з авторитетними експертами і фахівцями під час виступів в Атлантичній Раді та Брукінгському Інституті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+