Слухати

«Громадська хвиля»  повертається на Українське радіо

23 червня 2016 - 17:44
Сьогодні, 23 червня 2016 року, «Громадське радіо» підписало меморандум про повернення вечірньої прямоефірної програми «Громадська хвиля» на частоти УР-1
«Громадська хвиля»  повертається на Українське радіо / Новини на Громадському радіо

«Громадська хвиля» лунатиме щовечора у прямому ефірі на частотах Українського радіо з 11 липня з 22:00 до 23:00. Подія відбулася після звернення «Громадським радіо» до НТКУ із ініціативою сприяти поверненню програми «Громадська хвиля» в ефір Першого каналу Українського радіо.
З 1 квітня призупинився вихід вечірньої прямоефірної програми «Громадська хвиля» на Першому каналі Українського радіо. До цього моменту програму спільно готували до ефіру журналісти «Громадського радіо» разом із колегами з Першого каналу Українського радіо. Програма c почала виходити на УР-1 наприкінці лютого 2014 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+