Слухати

«Київенерго» зупиняє аварійні ремонти через арешт рахунків

23 червня 2016 - 11:52
За кілька днів компанія буде змушена зупинити аварійні ремонти тепло- та електрообладнання. Будуть відключені навіть всі телефонні лінії компанії
«Київенерго» зупиняє аварійні ремонти через арешт рахунків / Новини на Громадському радіо

ПАТ «Київенерго» зупинило закупівлю матеріалів та обладнання для реконструкцій та ремонтів, а за кілька днів зупинить аварійні ремонти мереж у зв’язку з арештом її рахунків.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Арешт рахунків блокує господарську діяльність «Київенерго». Компанія зупинила закупівлю матеріалів та обладнання для реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів тепло- й електромереж, теплоджерел та електричних підстанцій, випробування тепломереж, реалізацію програми зі встановлення будинкових лічильників тепла», — йдеться в повідомленні.

За кілька днів компанія буде змушена зупинити аварійні ремонти тепло- та електрообладнання. Через неможливість сплатити за телекомунікаційні послуги можуть бути відключені всі телефонні лінії компанії, включаючи контакт-центр 15-88.

Відзначається, що 23 червня з заблокованих рахунків «Київенерго» виконавча служба списала ще 21,3 мільйона. Таким чином з моменту арешту рахунків з усіх рахунків «Київенерго» списали 51,5 мільйона гривень.

«Списані кошти йдуть на погашення боргу 372 мільйонів гривень по штрафним санкціям НАК «Нафтогаз України» за вже оплачені газові борги 2013-2014 років», — йдеться в повідомленні.

Наразі рахунки 104-х підприємств теплокомуненерго, у тому числіі «Київенерго», заблоковані через штрафні санкції НАК «Нафтогаз України». Загальна сума нарахованих НАК «Нафтогаз України» штрафів перевищує 10 млрд грн, з яких 4,4 млрд грн знаходяться у виконавчому провадженні. Компанії не можуть виконувати зобов’язання з підготовки тепломереж до опалювального сезону, проводити ремонти та реконструкції обладнання та мереж, платити податки й зарплати.

«При цьому законність нарахування 1,2 мільярда зараз розглядається в судах, а 372 мільйони гривень стали причиною арешту всіх рахунків компанії, враховуючи й ті, за якими здійснюються виплати зарплат і податків», — повідомили у компанії.

Наразі «Київенерго» проводить ремонтні роботи за рахунок аварійних запасів. Їх залишилось на кілька днів.

2ee_ua.jpg

Карта боргів користувачів Київенерго // http://kyivenergo.ua/
Карта боргів користувачів Київенерго
http://kyivenergo.ua/

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+