Слухати

На Трухановому острові безкоштовно розкажуть секрети вивчення англійської / Новини на Громадському радіо

На Трухановому острові безкоштовно розкажуть секрети вивчення англійської

23 червня 2016 - 09:57
Елізабет Нудельман розповість слухачам лекції, чому говорити англійською так само легко як їздити на велосипеді

Сьогодні, 23 червня, о 19:30 на Трухановому острові пройде урок «Live the Language»: 20 lifehacks for learning English. Всім охочим безкоштовно розкажуть 20 секретів з вивчення англійської. Захід пройде на Парковій дорозі, пише Платформа

ЮБК запрошує на «Live the Language: 20 lifehacks for learning English» від Елізабет Нудельман. Вона поділиться з вами секретами вивчення англійської мови, а також розповість: 

- чому говорити англійською так само легко як їздити на велосипеді;
 — скільки рівнів володіння англійською існує в реальності;
 — як вивчити кілька тисяч англійських слів вього за 1 хвилину?

Про це та багато іншого ви дізнаєтеся на лекції Елізабет Нудельман – викладача мови з багаторічним досвідом, мовного тернера, який не боїться експериментів.

Вхід вільний.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+