Слухати

Білоруси послухалися Лукашенка, який радив «раздеваться и работать» — фото

24 червня 2016 - 15:02
У соцмережах з'явилися фото оголених робітників
Білоруси послухалися Лукашенка, який радив «раздеваться и работать» — фото / Новини на Громадському радіо

Білоруси влаштували флешмоб на призив Лукашенка «роздягатися і працювати». Про це пише у твіттері білоруське видання «Вольная рэдакцыя».

Днями Олександр Лукашенко заявив, виступаючи перед делегатами так званого п’ятого «Всебілоруського народного зібрання», що економіку рятує головний принцип: «треба роздягатися і працювати».

«Ви знаєте, як робити, що робити і з якою метою домагатися. Все в простому. Інновації, IT-технології, приватизації та інше — ми вже це освоїли. Але все і наше життя в простому: треба роздягатися і працювати», — заявив президент. 

Тепер в соцмережах з’явилися фото «слухняних» білорусів. 

2.png

Співбесіда // @svabodka
Співбесіда
@svabodka

1.png

 Робота в офісі // @svabodka
Робота в офісі
@svabodka

ch.png

Важка робота фотографа // @svabodka
Важка робота фотографа
@svabodka

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+