Слухати

Британці проголосували за вихід з ЄС — фунт впав

24 червня 2016 - 09:39
За «Брекзіт» проголосували 52 відсотки виборців, проти — 48 відсотків, явка склала рекордні з початку 1990-х років 72 відсотки
Британці проголосували за вихід з ЄС — фунт впав / Новини на Громадському радіо

За підсумками референдуму Велика Британія прийняла рішення про вихід з Євросоюзу. За «Брекзіт» проголосували 52 відсотки виборців, проти — 48 відсотків, явка склала рекордні з початку 1990-х років 72 відсотки. 

bez_imeni.png

Результати // http://www.bbc.com/
Результати
http://www.bbc.com/

Попередні підсумки референдуму в Великій Британії обвалили курс фунту стерлінгів і європейських валют, повідомляє Bloomberg.
Курс фунта за станом на 13:32 у Токіо знизився на 11 відсотків і досяг 1,329 9 долара. Це найнижчий показник з 1985 року.  

Європейська валюта впала на 3,3 відсотка, національна валюта Норвегії, Швеції і Туреччини показали ще більше зниження.

-1x-1.png

Падіння курсів // http://www.bloomberg.com/
Падіння курсів
http://www.bloomberg.com/

Розподіл голосів на референдумі про вихід Великобританії з ЄС дуже відрізнялося в різних частинах країни. Якщо жителі Англії, крім Лондона, і Уельсу в більшості своїй виступили за вихід зі складу Cоюза, то Шотландія і Північна Ірландія воліли б залишитися.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+