Слухати

Кемерон говорить, що Британії потрібен новий міністр

24 червня 2016 - 10:29
Прем'р-міністр Великої Британії Девід Кемерон дав зрозуміти, що піде у відставку
Кемерон говорить, що Британії потрібен новий міністр / Новини на Громадському радіо

«Ті, хто програли, в тому числі і я, мають зробити так, щоб вихід пройшов успішно. Британія може вижити поза рамками з ЄС. Я люблю свою країну», — заявив Девід Кемерон.

«Я не думаю, що для мене було б правильно бути капітаном, який править курс для нашого човна. Це рішення далося мені нелегко, але це в інтересах держави, так і в інтересах стабільності. Необхідно сьогодні визначати точний розклад, але я думаю, що в майбутньому нам буде потрібен новий прем’єр-міністр після проведення з’їзду Консервативної партії», — заявив Кемерон.

Він додав, що пропрацює на своїй посаді ще 3 місяці, разом з діючим складом уряду.

«Сьогодні я побачився з її Величністю, щоб розповісти їй про кроки, до яких я звернуся. Британії потрібен новий прем’єр-міністр, йому буде необхідно прийняти рішення, коли почати механізм, записаний в 55 статті, механізм виходу з ЄС», — зазначив він.

bez_imeni.png

Девід Кемерон //
Девід Кемерон

За підсумками референдуму Велика Британія прийняла рішення про вихід з Євросоюзу. За «Brexit» проголосували 52 відсотки виборців, проти — 48 відсотків, явка склала рекордні з початку 1990-х років 72 відсотки. 

Читайте також реакції на Brexit — у Франції і Нідерландах також заговорили про референдум.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+