Слухати

На Донбасі за кошти нідерландців стерилізують котів та собак

24 червня 2016 - 11:37
У рамках цього проекту його ініціатори доглядають за прооперованими тваринами та беруть їх на облік, і планують залучити до цієї роботи випускників інтернатів
На Донбасі за кошти нідерландців стерилізують котів та собак / Новини на Громадському радіо

В Одесі та у прифронтовій зоні на Донбасі українські та голландські волонтери стерилізують бездомних котів та собак. Кошти на це дають громадяни Нідерландів. У рамках цього проекту його ініціатори доглядають за прооперованими тваринами та беруть їх на облік, і планують залучити до цієї роботи випускників інтернатів, а також юнаків та дівчат із особливими потребами.

 «Уменьшив популяцию, мы будем знать, что хотя бы эти кошки впорядке, присмотрены, покормлены. В Прифронтовой зоне мы уже занимаемся, у нас там три приюта. Там в основном сложная ситуация с собаками. Голландцы очень хотя помочь, но им нужен абсолютный контроль. Мы хотим доказать, что в Украине можно работать честно, что в Украине есть люди, которые предоставят максимальную отчетность», — говорить волонтерка Сюзанна Досталева в коментарі Радіосвобода

bez_imeni23.png

Котики //
Котики

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+