Слухати

Порошенко обіцяє сьогодні підписати указ про демобілізацію 5 хвилі

24 червня 2016 - 12:48
До своїх сімей повернуться близько 17 тис. військовослужбовців, і кожному з них від імені українського народу велика вдячність за подвиг та службу батьківщині
Порошенко обіцяє сьогодні підписати указ про демобілізацію 5 хвилі / Новини на Громадському радіо

Президент України Петро Порошенко сьогодні підпише указ про демобілізацію призваних під час 5-ї хвилі мобілізації. Про це він заявив під час участі у випуску курсантів Харківського університету повітряних сил ім. Кожедуба.

«Користуючись нагодою, хочу повідомити, що сьогодні буде підписано ще один важливий документ — указ про звільнення протягом червня-липня військовослужбовців, призваних на військову службу у минулому році під час проведення 5-ї черги мобілізації. До своїх сімей повернуться близько 17 тис. військовослужбовців, і кожному з них від імені українського народу велика вдячність за подвиг та службу батьківщині», — сказав він.

1516poroshenko_petro.jpg

Петро Порошенко // lwr.com.ua
Петро Порошенко
lwr.com.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+