Слухати

Путін заявив, що від РФ безглуздо чекати виконання мінських домовленостей

24 червня 2016 - 16:20
За його словами, вирішення ключових питань залежить від київської влади
Путін заявив, що від РФ безглуздо чекати виконання мінських домовленостей / Новини на Громадському радіо

«Обмеження пов’язані нібито з виконанням мінських угод, ключові питання виконання мінських угод сьогодні знаходяться в руках київських партнерів, київської влади. Без них ми не зможемо нічого зробити: ми не можемо внести зміни до конституції України, не можемо регламентувати дію закону про особливу форму управління на територіях «ЛНР» і «ДНР», не можемо за президента України підписати закон про амністію. Це ключові питання врегулювання ситуації на Донбасі», — цитує Володимира Путіна ria.ru.

«Чекати таких рішень від нас просто безглуздо. Проте ми терпляче працювали досі і також терпляче готові працювати і з українськими партнерами, і з нашими партнерами в Євросоюзі. Ніякого іншого способу крім як виконати мінські угоди в повному обсязі для врегулювання ситуації в Донбасі не існує», — додав він

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+