Слухати

Євросоюз просить Велику Британію не затримувати процес виходу

24 червня 2016 - 14:38
Автори заяви порекомендували Великій Британії вийти з ЄС якомога швидше
Євросоюз просить Велику Британію не затримувати процес виходу  / Новини на Громадському радіо

Євросоюз закликав Велику Британію якомога швидше вийти з його складу. На офіційному сайті Ради ЄС опублікована заява від імені голови Європейської ради Дональда Туска, голови Європейського парламенту Мартіна Шульца, президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера.

«У вільному і демократичному процесі, британський народ висловив бажання покинути Європейський Союз. Ми шкодуємо про це рішення, але поважаємо його. Це безпрецедентна ситуація, але ми в нашій реакції єдині. Але ми будемо сильні і будемо продовжувати відстоювати основні цінності ЄС із забезпечення миру і добробуту своїх народів. Союз 27 Європейських країн продовжить своє існування», — повідомляється на сайті.

Автори заяви порекомендували Великій Британії вийти з ЄС якомога швидше:

«Ми очікуємо, що уряд Сполученого Королівства зробить кроки для реалізації цього рішення британського народу так скоро, як це стане можливим, яким би болючим не був цей процес. Будь-яка затримка невиправдано продовжить невизначеність», — йдеться в заяві.

За підсумками референдуму Велика Британія прийняла рішення про вихід з Євросоюзу. За «Брекзіт» проголосували 52 відсотки виборців, проти — 48 відсотків, явка склала рекордні з початку 1990-х років 72 відсотки. 

Як світ реагує на історичну подію? «Громадське радіо» збирає реакції світу та України.

Прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон говорить, що Британії потрібен новий міністр.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+