Слухати

400 найзаможніших людей світу збідніли через референдум

25 червня 2016 - 12:29 150
400 найбагатших людей в світі втратили $ 127 400 000 000 п'ятницю, коли глобальні ринки акцій похитнувся після новини, що Велика Британія зробила вибір у бік виходу з Європейського Союзу

Такі результати біржових торгів у п’ятницю. Ця сума становить 3,2% від свого сукупного стану в 3,9 трильйона доларів.

За підсумками торгів, найбільше постраждав найбагатший бізнесмен Європи Амансіо Ортега, який втратив більше 6 мільярдів доларів. Решта учасників топ десятки втратили по більш ніж мільярду доларів. Серед них опинились Білл Гейтс, Джефф Безос і найбагатша людина Великобританії Джеральд Кавендіш Гросвенор, повідомляє bloomberg.com.

Нагадаємо, за підсумками референдуму Велика Британія прийняла рішення про вихід з Євросоюзу. За «Брекзіт» проголосували 52 відсотки виборців, проти — 48 відсотків, явка склала рекордні з початку 1990-х років 72 відсотки. 

Разом з тим уряд Шотландії заявив, що почне готувати законодавчу базу для проведення нового референдуму про незалежність від Великої Британії. Це робитиметься для того, щоб Шотландія залишилась у складі Євросоюзу. 

Велика частина населення Шотландії в ході референдуму щодо членства Великобританії в Євросоюзі проголосувала за те, щоб залишитися в ЄС.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+