Слухати

Андріївський узвіз став пішохідним. Де місцевим придбати пульти для боллардів?

25 червня 2016 - 16:42
З суботи, 25 червня, Андріївський узвіз в Києві став пішохідною зоною
Андріївський узвіз став пішохідним. Де місцевим придбати пульти для боллардів? / Новини на Громадському радіо

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, з 8:00 на Андріївському узвозі будуть працювати болларди. Мова йде про вертикальні стовпчики, які висуваються для обмеження проїзду.

«Громадяни, які проживають на Андріївському узвозі в межах пішохідної зони, а також підприємства, установи та організації, єдиний під’їзд до яких проходить через пішохідну зону, повинні бути забезпечені пультом для керування боллардами. Для подачі заяви про включення транспортного засобу до бази даних транспортних засобів, власники яких мають право на отримання пульта, необхідно звернутися за адресою: вул. Костянтинівська, 9/6, оф. 302», — йдеться в повідомленні.

Для подання заяви про включення транспортного засобу до Бази даних транспортних засобів, власники яких мають право на отримання радіопульта, необхідно звернутись за адресою: вул. Костянтинівська, 9/6, оф. 302.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+