Слухати

На відновлення Донбасу знадобляться мільярди доларів

25 червня 2016 - 09:20
Віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко називає суму в $ 15 млрд
На відновлення Донбасу знадобляться мільярди доларів / Новини на Громадському радіо

«На жаль, схід Донбасу безпосередньо постраждав від війни, приблизна вартість відновлення збитку інфраструктурі, компаній і житлових будинків складе до $ 15 млрд», — заявив Геннадій Зубко в інтерв’ю «KyivPost».

За словами міністра, в той же час, інвестиційний інтерес вже зміщується на схід країни, зокрема в сторону Харкова і Краматорська. Однак більш інвестиційно-сприятливими є західні регіони України. За словами Зубка, саме з цих міркувань засмучуються японська компанія «Fujikura», яка має завод електронних автокомпонентів у Львівській області, «Sumitomo Electric», яка виробляє деталі в Тернопільській області, виробник кабельних мереж для автомобілів «Kromberg and Schubert» на Житомирщині.

«Нещодавно 17 американських компаній, що спеціалізуються на виробництві запасних частин, також проявили інтерес до роботи в Україні», — зазначив Геннадій Зубко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+