Слухати

На яких пляжах Одеси санепідеміологи не радять купатись? / Новини на Громадському радіо

На яких пляжах Одеси санепідеміологи не радять купатись?

25 червня 2016 - 09:57
На шести пляжах Одеси рекомендовано тимчасово утриматися від купання

За результатами досліджень проб морської води за мікробіологічними показниками, відібраних ГУ «Одеський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України», з метою недопущення погіршення епідситуації в оздоровчий період і для профілактики захворювань, що передаються водним шляхом,
Управління Держпроспоживслужби в м.Одесі рекомендує одеситам і гостям міста тимчасово утриматися від морського водокористування на пляжах «Відрада», «Дельфін», «Аркадія», «Чайка», «Курортний» і «Золотий берег», йдеться на офіційному сайті Одеси.
 
Обмеження діють до особливого розпорядження.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+