Слухати

В армії США з 1 липня знімуть заборону на службу трансгендерів

25 червня 2016 - 09:44
Пентагон 1 липня планує оголосити про зняття заборони на службу у військах США трансгендерів
В армії США з 1 липня знімуть заборону на службу трансгендерів / Новини на Громадському радіо

«Відповідний документ буде підписаний заступником міністра оборони США Бобом Уороком в середу. Після фінального підпису глави Пентагону Ештона Картера 1 липня буде офіційне оголошення. Передбачається, що нововведення торкнуться всіх аспектів військової служби. Перехід на нову політику буде відбуватися протягом року. Зміни торкнуться комплектації військ, розміщення і уніформи трансгендерів», — повідомляє USA Today з посиланням на джерела в міністерстві оборони.

Минулого року Ештон Картер доручив організувати спеціальну робочу групу, яка вивчить можливості для прийому на службу в армію трансгендерів. За його словами, чинні правила щодо трансгендерів в армії «застаріли і породжують невпевненість», що відволікає командирів від виконання їх завдань. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+