Слухати

Як змінилось ставлення українців до Донбасу? — опитування

25 червня 2016 - 11:25 222
За два роки конфлікту на сході України 40% українців змінили своє ставлення до Донбасу не в найкращий бік

Про це йдеться в соціологічному дослідженні Українського Інституту Майбутнього, яке було проведено 17-31 травня 2016 року, повідомляє Хвиля.

Зокрема, в ході опитування 39,4% респондентів заявили, що за два роки конфлікту змінили своє ставлення до Донбасу в гіршу сторону. При цьому настрої 49,2% українців щодо Донбасу залишилися на колишньому рівні, а у 5,5% вони змінилися в кращий бік.

В ході опитування також стало відомо, що 25,8% українців підтримують ідею проведення референдуму про визнання «ЛНР» і «ДНР» окупованими територіями, щодо яких Україна більше не має ніяких зобов’язань і припиняє виплачувати соціальну допомогу.

За даними опитування, якби такий референдум в Україні проводився сьогодні, то 42% учасників опитування дали б ствердну відповідь. Це означає, що на референдумі з урахуванням тих, хто прийшов би на нього близько двох третин українців погодилися б на надання «Л/ДНР«» статусу окупованих територій.

Опитування також показало, що більшість українців впевнені що Україна не має ресурсів забрати тимчасово непідконтрольні території Донбасу силовим шляхом.

Всього було опитано 2000 респондентів — жителів України за квотним принципом. Похибка вибірки становить 2,3%. Опитування було проведено 17-31 травня.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+