Слухати

Поляки пропонують Україні механізм, який пришвидшить вступ до ЄС — Парубій

26 червня 2016 - 18:59
Маршалок Сейму Польщі запропонував певний механізм, як можна пришвидшити процес вступу до ЄС
Поляки пропонують Україні механізм, який пришвидшить вступ до ЄС — Парубій / Новини на Громадському радіо

Маршалок Сейму Польщі Марек Кухчінський запропонував Україні пришвидшити євроінтеграцію України. Про це у включенні для 112 каналу розповів спікер українського парламенту Андрій Парубій.

«Він запропонував певний механізм, як можна пришвидшити процес вступу. Через певні документи, які можна змінити в статутних документах Європейського Союзу. Він взяв на себе цю ініціативу. І сказав, що апробує її через певний період», — запевнив Андрій Парубій.

Спікер ВР зазначив, що перед українцями є дуже великі шанси, і є взаємне розуміння тіснішої співпраці з Польщею, особливо в регіональному секторі.

«Ми не можемо нічого стверджувати наперед, але ми можемо запевнити, що польська сторона як була так і залишається великим другом і стратегічним партнером України», — заявив він.

Читайте також більше текстів про Brexit, зокрема реакції світових лідерів на вихід Великої Британії з ЄС.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+