Слухати

Савченко жорстко відповіла на питання про перехід ЗСУ в наступ — відео

26 червня 2016 - 12:35
Надію запитали, як вона ставиться до того, щоб покинути блокпости і перейти в наступ
Савченко жорстко відповіла на питання про перехід ЗСУ в наступ — відео  / Новини на Громадському радіо

Нардепка Надія Савченко категорично проти того, щоб зараз ЗСУ покидали блокпости і йшли в наступ. Вона дала це зрозуміти у відповідь на питання громади у Львові. 

Надію запитали, як вона ставиться до того, щоб покинути блокпости і перейти в наступ.

«Ви вже готові когось вбити? Я не питаю, чи готові ви вмерти, я питаю чи готові ви вбити. Ви готові, що ви промахнетеся, і влучите не в то? Будь ласочка, не питайте дурниць. Коли стоїш на місці, попадають в тебе. Але я скажу, що краще хай попадають в мене, ніж я промахнуся і попаду в невинну людину», — відповіла Савченко. 

Раніше «Громадське радіо» публікувало відео з Савченко до полону. «Я написала рапорт на звільнення зі Збройних сил України. Я не бажаю більше називатися офіцером ЗСУ», — зазначає на тодішньому відео Савченко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+