Слухати

Сепаратист до Савченко: «Вы сможете объединить обе стороны баррикад»

26 червня 2016 - 13:27
У зверненні до Наді Савченко автор називає себе сепаром і висловлює повагу до народної депутатки
Сепаратист до Савченко: «Вы сможете объединить обе стороны баррикад» / Новини на Громадському радіо

У мережі з’явилося аудіо-звернення невідомого сепаратиста до Надії Савченко. У зверненні автор називає себе сепаром, висловлює повагу до народної депутатки і розповідає, що Україна страждає від засилля «Рабиновичів».

«Мне показалось, что вы тот человек, который может объединить простых людей по обе стороны баррикад. Ведь именно нам хр*ново от всего, что происходит на нашей Родине. Беда в том, что вы одна. После того, как Рабиновичи стали блеять на своих каналах о том, что вы Путинский агент, что вы слишком талантливая, чтобы так отвечать журналистам…», — заявив чоловік у зверненні.

«Если вы стреляли в нас, то вы зря стреляли в нас. Мы как раз за Украину. Мы не поддерживаем и никогда не поддерживали власть Януковича тупую, жадную, мерзкую, неуважаемую, которой ни одной психически здоровый человек не мог гордиться», — каже у зверненні сепаратист. 

Звернення записане на 14 хвилин, автор не показує свого обличчя. Невідомо, чи дійсно він живе на підконтрольній бойовикам території Донбасу. Але в соцмережі «Одноклассники» зазначається, що автором є користувач  Филиппъ Экозьянц. 

Свій ранок він починає зі слів «Доброе утро, Новороссия!», і збирає до 50 лайків друзів. 

bezymyannyyd.png

Записи в соцмережі //
Записи в соцмережі

Дивіться також відео, як Савченко жорстко відповіла на питання про перехід ЗСУ в наступ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+